VidiShop molvidi.hu Alba Liga
2017. December 05. 12:41  -  Guber Péter   -   Fotó: vidi.hu
SZURKOLÓI
Klubunk szurkolói buszt indít a Haladás elleni bajnokira

Jelentkezni a VidiShopban december 8-án 13 óráig lehet. A busz csak minimum 30 fővel indul el.

Ahogy azt korábban a vidi.hu-n már jeleztük, klubunk a Szombathelyi Swietelsky-Haladás elleni (idei utolsó) bajnoki mérkőzésre szurkolói buszt indít. A  Vas megyei gárdával december 9-én, szombaton 15:30-as kezdettel vív a Videoton FC.

A buszra december 8-án 13 óráig fogadjuk a jelentkezéseket Piac tér 4. szám alatt található VidiShop üzletünkben (nyitvatartás: munkanapokon 10:00-17:30, ebédszünet 13:00-13:30), a buszjegy ára 2500 forint/fő.

A szurkolói járat a szokott helyről, a Piac téri Munkaügyi Központ parkolójából indul pontban 12 órakor, ezért kérjük drukkereinket, időben érkezzenek meg a helyszínre.

A buszt csak minimum 30 fő jelentkezése esetén indítjuk el.

MOL Vidi FC - Minden jog fenntartva
A webhely cookie-k segítségével nyújtja a szolgáltatásokat, szabja személyre a hirdetéseket és elemzi a forgalmat. Emellett a felhasználási adatokhoz a Google is hozzáférhet. A webhely használatával elfogadja a cookie-k használatát. További részletek