VidiShop molvidi.hu Alba Liga
2019. Március 09. 21:01  -  Molvidi.hu   -   Fotó: molvidi.hu
A legjobb tízben végzett a zsűri értékelése alapján a MOL Aréna Sóstó

Az Év Stadionja versenyben a szakemberek a nyolcadik helyre sorolták stadionunkat, a szurkolók pedig a 11. helyre szavazták a létesítményt.

Mint ahogyan arról beszámoltunk, a StadiumDB.com „Év Stadionja” versenyén klubunk otthona, a MOL Aréna Sóstó is versenyzett a díjakért. Stadionunk végül a zsűri értékelése alapján a 8., a szurkolók szavazatai alapján pedig a 11. helyen végzett.

A szakemberek egyébként a DVTK Stadiont választották meg az év stadionjának, klubunk mindkét aréna tervezőinek és kivitelezőinek gratulál az eredményhez.

MOL Vidi FC - Minden jog fenntartva
A webhely cookie-k segítségével nyújtja a szolgáltatásokat, szabja személyre a hirdetéseket és elemzi a forgalmat. Emellett a felhasználási adatokhoz a Google is hozzáférhet. A webhely használatával elfogadja a cookie-k használatát. További részletek