Játékvezető:
Szőts Gergely
Asszisztensek:
Kispál Róbert, Kis Zoltán
90.Vége a mérkőzésnek, egy kifejezetten élvezetes, izgalmas első félidőt követően, a második játékrészben már nagy fölényben futballoztunk, és magabiztosan nyertünk.
84.Brachi adott a jobb szélről középre, érkezett Niko, lövését nagy bravúrral védte Czirjék, de ha gól, akkor sem érvényes, mert Niko lesen volt.
79.GÓL!
Hector a bal szélről adott középre, érkezett Nikolics, és akkora gólt lőtt kapásból 15 méterről, hogyha ezt egy nemzetközi mérkőzésen szerzi, akkor a sport TV-k hetekig ismételték volna. Káprázatos találat volt!

77.Baracskai tekert 19 méterről kapura egy szabadrúgást, Pajovicsnak nem okozott gondot a középre tartó lövés.
75.Kovács 18 méterről lőtt nagy erővel kapura, Czirjék nagy bravúrral védett.
73.Tóth Balázs 26 méterről, egy pattanás után bombázott kapura, remekül csapódott a labda, csupán centikkel kerülte el Czirjék kapuját.
70.A második félidőben gyakorlatilag a vendégek térfelén zajlik a játék, azonban a fehér mezesek nagyon masszívan védekeznek, nehéz áttörni a védelmüket. Az imént Nikolics emelt szépen Czirjék kapujába, mindezt azonban lesről tette, így maradt a 3-2.
68.

67.Tujvel helyére érkezik Pajovics, Álvarez helyére pedig Paudits Patrik.
65.Pajovics és Paudits fognak hamarosan beállni hozzánk.
61.Tóth ugratta ki Nikolicsot, a felcsúti védők azonban végül tisztázni tudtak.
58.Nikolics került nagy helyzetbe, a labda azonban végül elkerülte Czirjék kapuját.
55.A második félidőben egyelőre nagyobb fölényben játszunk, mint az első játékrészben, a gólon kívül azonban más helyzetet még nem jegyezhettünk fel.
51.

50.GÓL!
Hector bal oldali beadását Nikolics szépen átvette, lefordult védőjéről, és Czirjék kapujába lőtte a labdát 10 méterről.

48.A Puskás Akadémia az alábbi csapattal játszik a második félidőben:
Czirjék - Papp Sz., Papucsek, Tamás Márk, Nagy Zsolt - Fabio, Orbán, Luque, Kleinheisler - Nakamura, Baracskai

47.Mi így kezdtük a második félidőt:
Tujvel - Brachi, Szekeres, Vinícius, Hector - Tóth, Mitrovics - Álvarez, Kovács, Oliveira - Nikolics

46.Elkezdődött a második félidő, mindkét csapatban sorcsere volt.
45.Vége az első játékrésznek.
44.Elkezdett esni az eső, bízzunk benne, a játék képe emiatt nem fog megváltozni, hiszen tényleg változatos, és kifejezetten élvezetes eddig az összecsapás.
42.

39.Vítor Gomes ugratta ki Torghellét, csatárunk el is helyezte a labdát Somodi kapujába, azonban a partjelző zászlaja már a magasban volt, történt ugyanis, hogy Torghelle leshelyzetben kapta meg a labdát a portugál középpályástól.
36.Kicsivel többet van most nálunk a labda, de nagyon nehéz átjátszani a remekül záró Puskás-védelmet.
33.Ezekben a percekben mezőnyjáték zajlik, de továbbra is kifejezetten élvezetes, jó a meccs.
30.

27.GÓL!
Szakály Dénes
kegyetlenül bevarrta a büntetőt, Tujvelnek esélye sem volt a védésre.

26.Büntetőhöz jutott a Puskás Akadémia, Tujvel sodorta el Gajdost a 16-oson belül.
25.GÓL!
Paraiba
lőtt nagyon éles szögből kapura, a labda azonban Somodi és a kapufa között utat talált a hálóba.

24.Torghelle szép cselekkel játszotta tisztára magát, majd 15 méterről, ballal kapura lőtt, Somodi védett.
22.Nagy-helyzet maradt ki - szó szerint! Gajdos adott szép labdá Nagy Daninak, aki az ötös sarkáról, félfordulatból lőtt kapura, Tujvel hatalmasat védett!
18.Továbbra is nagyon jó az iram a mérkőzésen, ha nem tudnánk, hogy ez csak egy edzőmeccs, akár azt is hihetnénk, hogy egy NB I-es bajnokin vagyunk.
15.Szakály reklamálásért kapott sárga lapot.
14.Egész pályás letámadást alkalmazunk, mellyel egyelőre nem nagyon tud mit kezdeni az akadémiai csapat.
11.Továbbra is kiegyenlített játékot láthatunk a pályán, jó az iram is.
8.

8.GÓL!
Ez gyors volt! Egy villámgyors kontra végén Gajdos gyönyörű gólt lőtt, 15 méterről tekert védhetetlenül a bal felsőbe.

7.GÓL!
Torghelle
magabiztosan értékesítette a 11-est!

6.Somodi ütközött a 16-oson belül ütközött Paraibaval, a játékvezető határozottan a büntetőpontra mutatott.
3.Meglepően bátran kezdte a meccset a Puskás Akadémia FC, egyelőre kicsit többet birtokolják a labdát, helyzet még egyik kapu előtt sem alakult ki.
1.NB II-es ellenfelünk kezdte a találkozót.
0.

-1.Érkeznek a csapatok, a Vidi piros-kékben, a Puskás Akadémia FC fehér mezben lép pályára.
-5.
Már javában tart a bemelegítés.
-15.Hamarosan az NB II Nyugati-csoportjának éllovasa ellen lépünk pályára felkészülési mérkőzésen.
2013. Február 27. 21:31  -  Szerző: Wéninger Ákos  -
VIDEOTON FC - PUSKÁS AKADÉMIA FC 4-2 (2-2)
Jó iram, szép gólok, Vidi-győzelem

Az elmaradt Magyar Kupa mérkőzés helyett egy kifejezetten élvezetes edzőmeccset játszottunk a Puskás Akadémia FC-vel.

Ahogy arról ma már korábban beszámoltunk, csapatunk játék nélkül jutott a Magyar Kupa legjobb négy csapata közé. Mostanra az is eldőlt, hogy a Vasas, a DVSC és a Győri ETO közül kerül ki az ellenfelünk a döntőbe jutásért. A sorsolást vasárnap este, a SportTV "Harmadik félidő" című műsorában tartják.

Nem maradt azonban ma meccs nélkül csapatunk, az NB II Nyugati-csoportjának éllovasát láttuk vendégül. Jó iramban kezdődött a mérkőzés, az akadémisták meglepően bátran játszottak, egyáltalán nem voltak megilletődve. Az első gólra sem kellett sokat várni, a 6. percben Paraibaval szabálytalankodtak a 16-oson belül, a büntetőt Torghelle magabiztosan értékesítette (1-0). A középkezdés után egyből sikerült egyenlítenie a Puskás Akadémia FC-nek, egy szép akció végén Gajdos 16 méterről, védhetetlenül tekert Tujvel kapujába (1-1). Sőt, a 22. percben akár a vezetést is megszerezhette volna Benczés Miklós együttese, Gajdos beadását Nagy Dani lőtte kapura öt méterről, Tujvel hatalmasat védett. Három perccel később Paraiba éles szögből lőtt kapura, a labda egy védő lábán megpattant, ez becsapta Somodit, így a játékszer a kapuban kötött ki (2-1). A fehér mezben játszó vendégcsapat azonban ezúttal is nagyon gyorsan válaszolni tudott. Gajdos került Tujvel mellett a földre a 16-oson belül, Szőts játékvezető ezúttal is büntetőt ítélt, amit Szakály Dénes roppant magabiztosan értékesített (2-2). A 39. percben Torghelle helyezte Somodi kapujába azt a labdát, amit Vítor Gomestől kapott, a partjelző azonban lest jelzett, így az első játékrész végeredménye maradt 2-2.

Szünetben mindkét csapat sorcserét hajtott végre. Alig telt el öt perc, és ismét megszereztük a vezetést. Hector iramodott meg a bal szélen, majd középre adott, Nikolics lefordult védőjéről, és szép gólt lőtt (3-2). A második játékrészben fölényben játszott csapatunk. A 73. percben Tóth Balázs távoli bombája alig kerülte el Czirjék kapuját, két perccel később pedig Kovács lőtt 18 méterről nagy erővel kapura, Czirjék bravúrral védett. A 79. percben láthattuk a mérkőzés legszebb jelenetét: ismét Hector adott be a bal szélről, középen érkezett Nikolics, aki 14 méterről kapásból óriási gólt lőtt, a labda a felső lécről pattant a gólvonal mögé (4-2).

Az eredmény az utolsó percekben már nem változott. Mindkét edző szerint nagyon hasznos volt a mai meccs, jól szolgálta a csapatok felkészülését. A Puskás Akadémia csapatát minden dicséret megilleti, hiszen főleg az első félidőben teljesen méltó ellenfele volt együttesünknek. Ezúton is sok sikert kívánunk a felcsúti csapatnak az NB II-es bajnokságban.